Про організацію

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» була створена під назвою «Асоціація власників малого бізнесу та малих архітектурних форм» 19 листопада 2009 року. Організацію було перейменовано в 2012 році у зв’язку з розширенням сфери діяльності.

Читать полностью...
Нормативно-правова база

Акти Кабінета Міністрів

Наші сторінки

Деякі поради як створити власний бізнес з продажу радіотехніки

04-09-2013

Нещодавно Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації розширила перелік радіотехніки, яку можна ввозити в Україну без дозволу. Це може стати для підприємців першим кроком до відкриття власної справи з продажу телефонів, ноутбуків тощо. Наряду з організаційними питаннями, бізнесмени зіштовхуються з дилемою: «де краще реалізовувати товар: в спеціально відведеному торговому приміщені чи за допомогою онлайн-магазину».

 
Підприємці готові до нових правил роботи податкових служб

29-08-2013

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» опитала підприємців-членів Асоціації і з’ясувала, що вони думають про податкові перевірки і роботу інспекторів.

 
Українські податківці працюватимуть за новими правилами

29-08-2013

Юрист Громадської організації "Асоціація підприємців м. Києва" Оксана Нижник дає коментар телеканалу "ІНТЕР" з приводу змін правил роботи українських податкових.

 
Привітання з Днем Незалежності України!

24-08-2013

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» вітає співвітчизників з важливим державним святом нашого народу – Днем Незалежності!

 
Сьогодні українці святкують День Державного Прапору

23-08-2013

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» приєднується до привітань співвітчизників з нагоди Дня Державного Прапору України.

В цей день ми засвідчуємо шанобливе ставлення всіх поколінь до символу України – синьо-блакитного прапору. Нехай під цими кольорами процвітає наша країна, ростуть щасливими діти і збуваються мрії.


Зі святом, українці! Здоров’я, миру і впевненості в завтрашньому дні!


 
Муніципальні кінотеатри отримають «друге дихання»

21-08-2013

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» вбачає в процесі реорганізації столичних комунальних кінотеатрів позитивні зрушення для кінопрокатного бізнесу і відвідувачів.

 


Страница 11 из 35