Про організацію

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» була створена під назвою «Асоціація власників малого бізнесу та малих архітектурних форм» 19 листопада 2009 року. Організацію було перейменовано в 2012 році у зв’язку з розширенням сфери діяльності.

Читать полностью...
Нормативно-правова база

Акти Кабінета Міністрів

  Наші сторінки

  Податкова приділить увагу великому та середньому бізнесу

  podatkovaПерший замісник голови Державної податкової адміністрації Віктор Шейбут під час інтерв’ю, заявив про те, що отримав вказівку від голови Уряду Миколи Азарова не займатися сьогодні малим бізнесом. "Это не дает значительных результатов, только занимает время оперативного работника, а оно дорого стоит. Поэтому мы не трогаем малый бизнес", - відмітив голова податкової міліції.

   
  Прийнято новий Податковий Кодекс

  кодексВ субботу, 4 грудня 2010р., було опубліковано Податковий Кодекс,  який до того підписав Президент Країни та прийняла Верховна Рада. Ознайомитись із текстом документу можна в газеті «Голос України»  (№ № 229-230 від 4 грудня 2010р.). У тому ж номері парламентської газети було опубліковано закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу України».  Новий Податковий Кодекс набуде чинності 1 січня 2011 року.   
  Верховна Рада не прийняла законопроект про скасування податкової міліції

  Верховна Рада України  на наступному пленарному тижні (30 листопада - 3 грудня 2010р.) має розглянути законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції" (реєстр № 7073).
  Питання про розпуск цієї структури неодноразово підіймалося різними політичними силами. Так, Комітет з питань боротьби із організованою злочинністю вже пропонував Верховній Раді відмінити податкову міліцію. В Адміністрації Президента також обговорювалось це питання. Було відмічено той факт, що Державна податкова адміністрація не належить до правоохоронних структур, отже, перебування в її склади такої служби, я податкова міліція, не є виправданою.


  Оновлено: Даний законопроект було відхилено, Оскільки за нього проголосували лише 114 із 420 зареєстрованих в сесійній залі депутатів.

   
  На Майдані буде святковий ярмарок

  Мерія Києва має затвердити проект, згідно  якого вже 15 грудня 2010 р. на Майдані з’явиться святкове містечко. Біля монумента Незалежності буде розташовано біля 100 кіосків, у яких будуть продаватись святкові сувеніри, ялинкові прикраси, гаряча випічка, чай, кава та глінтвейн. Також на головній площі столиці буде облаштовано дитячий майданчик із каруселями.
  Новорічна ялинка також постане перед киянами і увій красі лише 15 грудня. Окремо треба відмітити той факт, що у цьому році в останнє лісова красуня буде створена із природного матеріалу: надалі її монтуватимуть із штучних гілок.


   
  Київрада розробила остаточний законопроект «сухого закону»

  beer

  Київрада розробила новий законопроект, який визначає порядок розміщення МАФів, що продають алкоголь та тютюнові вироби. Згідно проекту закону, зона навколо дитячих дошкільних закладів та шкіл, в якій заборонено торгувати вищезазначеними товарами, буде збільшена із 100 до 300 м.


   
  Столичные станции метро очистят от МАФ

  03.11.2010 Заместитель председателя КГГА Александр Мазурчак провел второе заседание комиссии по вопросам упорядочения размещения временных сооружений. 
  В результате обсуждений принято решение демонтировать 480 малых архитектурных форм без разрешительной документации и 61 временное сооружение, установленное с нарушением в радиусе 20 метров у входа на станции метрополитена. Это те МАФы, которые усложняют работу метрополитена и угрожают безопасности пассажиров, - отметил Александр Мазурчак.

   


  Страница 31 из 35