Про організацію

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» була створена під назвою «Асоціація власників малого бізнесу та малих архітектурних форм» 19 листопада 2009 року. Організацію було перейменовано в 2012 році у зв’язку з розширенням сфери діяльності.

Читать полностью...
Нормативно-правова база

Акти Кабінета Міністрів

  Наші сторінки

  Новости организации
  Судове засідання

  19.03. 2014

  В стінах Окружного адміністративного суду міста Києва відбулося чергове засідання за позовом ГО "Асоціація підприємців м.Києва" до Київської міської державної адміністрації про визнання незаконним та скасування Розпорядження виконавчого органу КМР # 2251 від 13.12.2013. Розгляд справи по суті розпочато. Півтори години сторони процесу надавали пояснення та відстоювали свою точку зору. В результаті оолошено перерву. Чергове засідання призначено на 31.03.2014

   
  Під стінами Окружного адміністративного суду схилились кетяги калини, а тим часом в залі суду…

  alt

  При переході до розгляду питання про забезпечення позову, представник Відповідача, пані Ірина Рафальська, попросила перерву, оскільки з її слів «приміщення Департаменту архітектури та містобудування захоплено людьми з автоматами, всіх мобілізують і вимагають терміново з’явитися на робочі місця». Наразі підтвердження даної інформації в ЗМІ не знаходимо і можемо припустити, що це була невдала спроба зірвати судове засідання. Можливо.

   
  Когда Фемида смотрит правде в глаза, особенно ощутимо влияние повязки

  alt

  Напоминаем, что сегодня, 13 марта 2014 года, состоится первое судебное заседание по рассмотрению искового заявления, поданного ОО "Ассоциация предпринимателей г. Киева" в Окружной административный суд города Киева, о признании незаконным и отмене Распоряжения исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)  «Об утверждении Комплексной схемы размещения временных сооружений торгового, бытового, социально-культурного и другого назначения для осуществления предпринимательской деятельности в г. Киеве» от 13.12.2013 года № 2251.

   
  Провадження в адміністративній справі відкрито

  alt03.03.2014

  Як повідомлялося раніше, ГО "Асоціація підприємців м. Києва" звернулася до суду за захистом прав підприємців, власників тимчасових споруд на території міста Києва з проханням визнати незаконним та скасувати Розпорядження №2251 від 13.12.2013 року. Провадження в адміністративній справі відкрито. Дата розгляду призначена. На підтвердження публікуємо фотокопію Ухвали Окружного адміністративного суду міста Києва від 25.02.2014 року.

   
  Офіційне звернення

  alt27.02.2014

  Вельмишановні підприємці, ГО “Асоціація підприємців м. Києва” вдячна Вам за Ваш вибір та довіру до нашої організації. З огляду на ситуацію, що склалася в країні, хочемо ще раз запевнити Вас, що наша організація робить все можливе для захисту Ваших прав та інтересів щодо здійснення підприємницької діяльності на території м. Києва та інформуємо Вас про наступне. 

   


  Страница 3 из 10