Про організацію

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» була створена під назвою «Асоціація власників малого бізнесу та малих архітектурних форм» 19 листопада 2009 року. Організацію було перейменовано в 2012 році у зв’язку з розширенням сфери діяльності.

Читать полностью...
Нормативно-правова база

Акти Кабінета Міністрів

  Наші сторінки

  З правом голосу серед членів Комісії

  25.03.2014

  alt

  ГО Асоціація підприємців м. Києва" надано місце з правом голосу серед членів Комісії з питань впорядкування розміщення та демонтажу тимчасових споруд на території міста Києва. За результатами розгляду 33 заявок від громадських об'єднань, поданих до Комісії, врахувавши всі критерії, 14 об'єднанням надали можливість увійти до її складу. Паралельно, було проголосовано за вивід зі складу Комісії 2х членів. Одне місце залишилось вакантним. Як повідомлялося раніше, за рішенням Комісії з питань впорядкування розміщення та демонтажу тимчасових споруд на території міста Києва, згідно протоколів від 4, 18 та 25 березня, до її складу увійшло 14 громадських об'єднань:

   
  У нас в гостях ICTV: побори в сфері малого та середньго бізнесу

  21.03.2014
  alt

  - Думка громадськості доволі важлива. Але, громадськості свідомого суспільства, яке знає про свої права, готове боротися за них, йдучи, можливо, на досить тривалу боротьбу законними шляхами, а не відстоювати виключно власні інтереси, як це робить частина підприємців або власників громадських об'єднань, укладаючи "угоди" з посадовою особою для вирішення свого питання в найкоротший термін. В 2009 році "Асоціація підприємців м. Києва" була створена в новому форматі. Ні керівництво організації, ні її спеціалісти в наявності не мають жодної тимчасової споруди, що є свідченням неупередженої думки та бажанням діяти виключно в рамках закону та суспільних інтересів. І, щоб побороти корупцію, суспільству вкрай необхідне функціонування саме такого громадянського інституту, - говорить заступник Голови Правління ГО "Асоціація підприємців м. Києва"

   
  Інформація для ГО, бажаючих увійти до складу Комісії

  19.03.2014

  Згідно інформації про представників громадських об'єднань, які бажають увійти до складу Комісії з питань впорядкування розміщення та демонтажу тимчасових споруд на території міста Києва, відповідно поданих заявок, повідомляємо наступне.

   
  Судове засідання

  19.03. 2014

  В стінах Окружного адміністративного суду міста Києва відбулося чергове засідання за позовом ГО "Асоціація підприємців м.Києва" до Київської міської державної адміністрації про визнання незаконним та скасування Розпорядження виконавчого органу КМР # 2251 від 13.12.2013. Розгляд справи по суті розпочато. Півтори години сторони процесу надавали пояснення та відстоювали свою точку зору. В результаті оолошено перерву. Чергове засідання призначено на 31.03.2014

   
  Громадскість до Комісії

  18.03.2014

  відбулося чергове засідання Комісії з питань впорядкування розміщення та демонтажу тимчасових споруд на території міста. Розглянуто питання "звернення громадських об'єднань щодо включення їх представників до складу Комісії". Нагадаємо, що передбачено 13 місць, що можуть бути виділені для представників громадськості. На сьогоднішній день подано 31 заявку. Відбір та голосування перенесені на наступне засідання Комісії (орієнтовно вівторок наступного тижня). Визначено критерії, за якими відбудеться голосування: наявність реєстрації об'єднання, кількість членів в організації, кількість наявних довідок про функціональне призначення у членів організації та кількість тимчасових споруд, власниками яких виступають члени організації. Питання реєстрації виникло через відсутність її у декількох організацій, що подали заявки. Перелік таких організацій ми надамо в наступній публікації.

   
  Під стінами Окружного адміністративного суду схилились кетяги калини, а тим часом в залі суду…

  alt

  При переході до розгляду питання про забезпечення позову, представник Відповідача, пані Ірина Рафальська, попросила перерву, оскільки з її слів «приміщення Департаменту архітектури та містобудування захоплено людьми з автоматами, всіх мобілізують і вимагають терміново з’явитися на робочі місця». Наразі підтвердження даної інформації в ЗМІ не знаходимо і можемо припустити, що це була невдала спроба зірвати судове засідання. Можливо.

   
  Когда Фемида смотрит правде в глаза, особенно ощутимо влияние повязки

  alt

  Напоминаем, что сегодня, 13 марта 2014 года, состоится первое судебное заседание по рассмотрению искового заявления, поданного ОО "Ассоциация предпринимателей г. Киева" в Окружной административный суд города Киева, о признании незаконным и отмене Распоряжения исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)  «Об утверждении Комплексной схемы размещения временных сооружений торгового, бытового, социально-культурного и другого назначения для осуществления предпринимательской деятельности в г. Киеве» от 13.12.2013 года № 2251.

   
  Шановні дорогі Жінки!

  alt

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди 8 Березня!

  Нехай Ваші турботи будуть приємними, кожен день - наповнений новими відкриттями та здобутками, посмішками рідних і близьких!

  Своєю мудрістю, зваженістю, красою, любов'ю, терпінням, турботою та щирістю Ви наповнюєте повсякденне життя!

  І ми бажаємо Вам отримувати це щодня зі сторицею!

  Досягнення поставлених цілей, міцного здоров'я, шани від оточуючих та наснаги до життя!

  Зі святом Весни, Вас!

   
  КМДА без керівника

  07.03.2014 року 

  в.о. Президента України Олександр Турчинов звільнив (указ №264/2014) Голову Київської міської державної адміністрації Володимира Макеєнко, який обіймав дану посаду з 25 січня 2014 року.

   
  Ми та ЗМІ

  З урахуванням тенденції, яку спостерігаємо останнім часом в ЗМІ, а саме використання назви нашої ГО при висвітленні новин, звертаємо увагу:

  «Асоціація власників малого бізнесу та малих архітектурних форм» - назва, під якою було створено громадську організацію в 2009 року. В зв'язку з розширенням сфери діяльності, 29 березня 2012 року Організацію було перейменовано, нову назву 15 травня 2012 року зареєстровано і наразі громадська організація носить назву "Асоціація підприємців м. Києва".

   


  Страница 3 из 21