Про організацію

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» була створена під назвою «Асоціація власників малого бізнесу та малих архітектурних форм» 19 листопада 2009 року. Організацію було перейменовано в 2012 році у зв’язку з розширенням сфери діяльності.

Читать полностью...
Нормативно-правова база

Акти Кабінета Міністрів

  Наші сторінки

  Українські податківці працюватимуть за новими правилами

  29-08-2013

  Юрист Громадської організації "Асоціація підприємців м. Києва" Оксана Нижник дає коментар телеканалу "ІНТЕР" з приводу змін правил роботи українських податкових.

   
  Привітання з Днем Незалежності України!

  24-08-2013

  Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» вітає співвітчизників з важливим державним святом нашого народу – Днем Незалежності!

   
  Муніципальні кінотеатри отримають «друге дихання»

  21-08-2013

  Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» вбачає в процесі реорганізації столичних комунальних кінотеатрів позитивні зрушення для кінопрокатного бізнесу і відвідувачів.

   
  Асоціація підприємців м. Києва закликає бізнес-леді взяти участь у конкурсі «Підприємницький талант України»

  19-08-2013

  При підтримці Громадської організації «Асоціація підприємців м. Києва» пройде ІІ Всеукраїнський конкурс «Підприємницький талант України». Конкурс проводиться з 1 липня до 22 листопада 2013 року по всій території України.

   
  Малий та середній бізнес потребує опори

  14-08-2013

  Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» наголошує на важливості підтримки столичних підприємців, які в умовах сучасної ринкової економіки змушені виживати.

   
  Реклама «по-українськи»

  13-08-2013

  В часи високої конкуренції вітчизняні розкручені бренди і стартапи прагнуть виокремитись за рахунок реклами. Але як в погоні за прихильністю споживачів не стати жертвою власної реклами?

   
  Загальний перелік затверджених вулиць для проведення демонтажу тимчасових споруд по районам міста

   

   
  Рішення Комісії з питань впорядкування розміщення та демонтажу тимчасових споруд на території міста Києва від 23.07.2013

   

   
  Столична влада планує розробити нові правила розміщення тимчасових споруд

   
  Знесений в центрі столиці кіоск повернуть власнику

  25-07-2013

  Очільник Київської міської адміністрації Олександр Попов обіцяв повернути інваліду першої групи Олександру Пустовойту МАФ, що знесли в центрі столиці, повідомляє Gazeta.ua.

   


  Страница 7 из 21