Про організацію

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» була створена під назвою «Асоціація власників малого бізнесу та малих архітектурних форм» 19 листопада 2009 року. Організацію було перейменовано в 2012 році у зв’язку з розширенням сфери діяльності.

Читать полностью...
Нормативно-правова база

Акти Кабінета Міністрів

  Наші сторінки

  Деякі поради як створити власний бізнес з продажу радіотехніки

  04-09-2013

  Нещодавно Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації розширила перелік радіотехніки, яку можна ввозити в Україну без дозволу. Це може стати для підприємців першим кроком до відкриття власної справи з продажу телефонів, ноутбуків тощо. Наряду з організаційними питаннями, бізнесмени зіштовхуються з дилемою: «де краще реалізовувати товар: в спеціально відведеному торговому приміщені чи за допомогою онлайн-магазину».

   
  Підприємці готові до нових правил роботи податкових служб

  29-08-2013

  Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» опитала підприємців-членів Асоціації і з’ясувала, що вони думають про податкові перевірки і роботу інспекторів.

   
  Українські податківці працюватимуть за новими правилами

  29-08-2013

  Юрист Громадської організації "Асоціація підприємців м. Києва" Оксана Нижник дає коментар телеканалу "ІНТЕР" з приводу змін правил роботи українських податкових.

   
  Привітання з Днем Незалежності України!

  24-08-2013

  Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» вітає співвітчизників з важливим державним святом нашого народу – Днем Незалежності!

   
  Сьогодні українці святкують День Державного Прапору

  23-08-2013

  Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» приєднується до привітань співвітчизників з нагоди Дня Державного Прапору України.

  В цей день ми засвідчуємо шанобливе ставлення всіх поколінь до символу України – синьо-блакитного прапору. Нехай під цими кольорами процвітає наша країна, ростуть щасливими діти і збуваються мрії.


  Зі святом, українці! Здоров’я, миру і впевненості в завтрашньому дні!


   
  Муніципальні кінотеатри отримають «друге дихання»

  21-08-2013

  Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» вбачає в процесі реорганізації столичних комунальних кінотеатрів позитивні зрушення для кінопрокатного бізнесу і відвідувачів.

   


  Страница 11 из 35