Про організацію

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» була створена під назвою «Асоціація власників малого бізнесу та малих архітектурних форм» 19 листопада 2009 року. Організацію було перейменовано в 2012 році у зв’язку з розширенням сфери діяльності.

Читать полностью...
Нормативно-правова база

Акти Кабінета Міністрів

  Наші сторінки

  Планується пленарне засідання Київради

  23.12.2013

  З метою розгляду нагальних питань, заступник Київського міського голови Галина Герега підписала розпорядження про скликання 24 грудня 2013 року пленарного засідання  сесії Київради.  Питання порядку денного, що заплановано винести на розгляд, стосуються вирішення бюджетних питань, приведення деяких нормативних актів у відповідність до змін у законодавстві та прийняття звернення депутатів Київради до киян.

   
  Проект Порядку розміщення ТС

  На офіційному сайті КМДА оприлюднено Проект Порядку розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві (текст для ознайомлення за посиланням  http://kievcity.gov.ua/news/12411.html)

   
  Про затвердження Комплексної схеми

  15.12.2013

  13 грудня, за день до зняття з займаної посади Голови КМДА, Олександр Павлович Попов підписав Розпорядження № 2251 "Про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м.Києві" (текст Розпорядження для ознайомлення за посиланням http://kievcity.gov.ua/news/12371.html)

   
  О. Попова знято з посади

  14.12.2013

  Віктор Янукович зняв з посади Голову КМДА Олександра Павловича Попова та відсторонив від займаної посади замісника Секретаря Ради Національної безпеки і оборони України Сівковича В.Л. (Наказ № 684/2013 та № 685/2013) згідно рішення, прийнятого виходячи з ч. 3 ст. 154 Кримінально-процесуального кодексу України. Обов'язки Голови КМДА тимчасово виконує Голубченко А.К.

   
  Жителі Святошинського району обурені кількістю тимчасових споруд

  12-12-2013

  За інформацією місцевої преси, з боку жителів Святошинського району міста Києва надходять скарги, на кількість встановлених тимчасових споруд біля станції метро "Святошин".

   
  Осінь для малого та середнього бізнесу: перспективи та реалії

  21 жовтня 2013 року Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) проінформував спільноту про оприлюднення проекту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про затвердження Комплексної схеми, архітектурних типів та форматних зон тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві».


   


  Страница 10 из 35