Про організацію

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» була створена під назвою «Асоціація власників малого бізнесу та малих архітектурних форм» 19 листопада 2009 року. Організацію було перейменовано в 2012 році у зв’язку з розширенням сфери діяльності.

Читать полностью...
Нормативно-правова база

Акти Кабінета Міністрів

  Наші сторінки

  Судове засідання

  19.03. 2014

  В стінах Окружного адміністративного суду міста Києва відбулося чергове засідання за позовом ГО "Асоціація підприємців м.Києва" до Київської міської державної адміністрації про визнання незаконним та скасування Розпорядження виконавчого органу КМР # 2251 від 13.12.2013. Розгляд справи по суті розпочато. Півтори години сторони процесу надавали пояснення та відстоювали свою точку зору. В результаті оолошено перерву. Чергове засідання призначено на 31.03.2014

   
  Інформація для ГО, бажаючих увійти до складу Комісії

  19.03.2014

  Згідно інформації про представників громадських об'єднань, які бажають увійти до складу Комісії з питань впорядкування розміщення та демонтажу тимчасових споруд на території міста Києва, відповідно поданих заявок, повідомляємо наступне.

   
  Громадскість до Комісії

  18.03.2014

  відбулося чергове засідання Комісії з питань впорядкування розміщення та демонтажу тимчасових споруд на території міста. Розглянуто питання "звернення громадських об'єднань щодо включення їх представників до складу Комісії". Нагадаємо, що передбачено 13 місць, що можуть бути виділені для представників громадськості. На сьогоднішній день подано 31 заявку. Відбір та голосування перенесені на наступне засідання Комісії (орієнтовно вівторок наступного тижня). Визначено критерії, за якими відбудеться голосування: наявність реєстрації об'єднання, кількість членів в організації, кількість наявних довідок про функціональне призначення у членів організації та кількість тимчасових споруд, власниками яких виступають члени організації. Питання реєстрації виникло через відсутність її у декількох організацій, що подали заявки. Перелік таких організацій ми надамо в наступній публікації.

   
  Під стінами Окружного адміністративного суду схилились кетяги калини, а тим часом в залі суду…

  alt

  При переході до розгляду питання про забезпечення позову, представник Відповідача, пані Ірина Рафальська, попросила перерву, оскільки з її слів «приміщення Департаменту архітектури та містобудування захоплено людьми з автоматами, всіх мобілізують і вимагають терміново з’явитися на робочі місця». Наразі підтвердження даної інформації в ЗМІ не знаходимо і можемо припустити, що це була невдала спроба зірвати судове засідання. Можливо.

   
  Когда Фемида смотрит правде в глаза, особенно ощутимо влияние повязки

  alt

  Напоминаем, что сегодня, 13 марта 2014 года, состоится первое судебное заседание по рассмотрению искового заявления, поданного ОО "Ассоциация предпринимателей г. Киева" в Окружной административный суд города Киева, о признании незаконным и отмене Распоряжения исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)  «Об утверждении Комплексной схемы размещения временных сооружений торгового, бытового, социально-культурного и другого назначения для осуществления предпринимательской деятельности в г. Киеве» от 13.12.2013 года № 2251.

   
  В Києві новий головнокомандувач...

  alt07.03.2014

  Рішення Турчинова, в.о. Президента України, хто стане наступником Макеєнко, який півторамісяці обіймав посаду Голови Київської міської державної адміністрації після звільнення О.Попова, киян не змусило довго очікувати. В день звільнення попередника, 07 березня 2014 року, Головою КМДА призначено Бондаренка Володимира Дмитровича (указ №275/2014), 1952 р.н., історика та юриста за фахом, вихідця з Чернігівщини, політичними поглядами - з "Батьківщина"

   


  Страница 5 из 35