Про організацію

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» була створена під назвою «Асоціація власників малого бізнесу та малих архітектурних форм» 19 листопада 2009 року. Організацію було перейменовано в 2012 році у зв’язку з розширенням сфери діяльності.

Читать полностью...
Нормативно-правова база

Акти Кабінета Міністрів

  Наші сторінки

  Шановні дорогі Жінки!

  alt

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди 8 Березня!

  Нехай Ваші турботи будуть приємними, кожен день - наповнений новими відкриттями та здобутками, посмішками рідних і близьких!

  Своєю мудрістю, зваженістю, красою, любов'ю, терпінням, турботою та щирістю Ви наповнюєте повсякденне життя!

  І ми бажаємо Вам отримувати це щодня зі сторицею!

  Досягнення поставлених цілей, міцного здоров'я, шани від оточуючих та наснаги до життя!

  Зі святом Весни, Вас!

   
  КМДА без керівника

  07.03.2014 року 

  в.о. Президента України Олександр Турчинов звільнив (указ №264/2014) Голову Київської міської державної адміністрації Володимира Макеєнко, який обіймав дану посаду з 25 січня 2014 року.

   
  Ми та ЗМІ

  З урахуванням тенденції, яку спостерігаємо останнім часом в ЗМІ, а саме використання назви нашої ГО при висвітленні новин, звертаємо увагу:

  «Асоціація власників малого бізнесу та малих архітектурних форм» - назва, під якою було створено громадську організацію в 2009 року. В зв'язку з розширенням сфери діяльності, 29 березня 2012 року Організацію було перейменовано, нову назву 15 травня 2012 року зареєстровано і наразі громадська організація носить назву "Асоціація підприємців м. Києва".

   
  Демонтажі призупинено...

  alt

  04.03.2014 року

  відбулося чергове засідання Комісії з питань впорядкування, розміщення та демонтажу тимчасових споруд на території міста Києва. Під час засідання були розглянуті звернення ГО "Асоціація підприємців м. Києва", про які детальніше можна дізнатися з попередніх публікацій на даній сторінці. Під час засідання Комісії розглянуто ряд питань та прийняті наступні рішення:

   
  Демонтажам - ні, громадськості - так!

  alt03.03.2014

  З урахуванням загальної економічної та політичної ситуації в країні, громадяни, як і малий та середній бізнес, поставлені в жорсткі умови виживання. Підприємці, як ніхто інший, наразі повинні опікуватися проблемами збереження робочих місць, не говорячи про проблеми розвитку міста, його відновлення та шляхи розвитку торгівлі і конкуренції. Протягом тривалого часу ми неодноразово зверталися до посадовців та дієвих органів з питання можливості долучення громадськості до роботи робочих комісій з питань діяльності підприємців та розміщення тимчасових споруд.

   
  Провадження в адміністративній справі відкрито

  alt03.03.2014

  Як повідомлялося раніше, ГО "Асоціація підприємців м. Києва" звернулася до суду за захистом прав підприємців, власників тимчасових споруд на території міста Києва з проханням визнати незаконним та скасувати Розпорядження №2251 від 13.12.2013 року. Провадження в адміністративній справі відкрито. Дата розгляду призначена. На підтвердження публікуємо фотокопію Ухвали Окружного адміністративного суду міста Києва від 25.02.2014 року.

   


  Страница 6 из 35