Про організацію

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» була створена під назвою «Асоціація власників малого бізнесу та малих архітектурних форм» 19 листопада 2009 року. Організацію було перейменовано в 2012 році у зв’язку з розширенням сфери діяльності.

Читать полностью...
Нормативно-правова база

Акти Кабінета Міністрів

  Наші сторінки

  Офіційне звернення

  alt27.02.2014

  Вельмишановні підприємці, ГО “Асоціація підприємців м. Києва” вдячна Вам за Ваш вибір та довіру до нашої організації. З огляду на ситуацію, що склалася в країні, хочемо ще раз запевнити Вас, що наша організація робить все можливе для захисту Ваших прав та інтересів щодо здійснення підприємницької діяльності на території м. Києва та інформуємо Вас про наступне. 

   
  ОО "Ассоциация предпринимателей г. Киева" обеспокоена ситуацией

  ОО "Ассоциация предпринимателей г. Киева" обеспокоена ситуацией, в которой оказались предприниматели города. На сегодняшний день лимит доверия к местным органам власти настолько исчерпан, что каждый день от предпринимателей поступает большое количество звонков с одним и тем же вопросом: как вы считаете, вот новосозданная организация или, та или иная, существующая имеют рычаги влияния на местную власть или на определенного чиновника? 

   
  Ассоциация распространителей прессы Украины требуют...

  26.02.2014

  Ассоциация распространителей прессы Украины потребовала от главы КГГА Владимира Макеенко отменить незаконные распоряжения КГГА, уволить Ваврыша и Голубченко

  Подробнее тут

   
  До днів вшанування пам'яті Т.Шевченко демонтувати...

  alt

  13.02.2014

  В приміщенні Подільскої РДА відбулося чергове засідання Комісії з питань впорядкування, розміщення та демонтажу тимчасовиїх споруд на території міста Києва.


   
  Відкритий діалог

  alt13.02.2014

  Відбулася зустріч представника ГО "Асоціація підприємців м. Києва" з заступником директора Департаменту містобудування та архітектури А.В. Вавришем

   
  Презентовано порядок розгляду заяв щодо можливості встановлення ТС

  alt12.02.2014

  В стінах Солом’янської РДА під головуванням Садового С.М. відбулося засідання Комісії з розгляду заяв про можливість розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності на території м. Києва.

   


  Страница 7 из 35