Про організацію

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» була створена під назвою «Асоціація власників малого бізнесу та малих архітектурних форм» 19 листопада 2009 року. Організацію було перейменовано в 2012 році у зв’язку з розширенням сфери діяльності.

Читать полностью...
Нормативно-правова база

Акти Кабінета Міністрів

  Наші сторінки

  Демонтаж без припису

  alt

  27.01.2014

  Без належно врученого припису, представники органів місцевої влади намагалися демонтувати 10 тимчасових споруд за адресою: вул. Попудренко, 46\2.


   
  Призначено Голову КМДА

  alt


  25.01.2014

  Головою Київської міської державної адміністрації 25 січня призначено Макеєнко Володимира Володимировича, Голову Комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної ради України, народного депутата фракції Партії регіонів.

   
  Перше засідання комісії з розгляду заяв про можливість розміщення ТС

  alt

  23.01.2014 року

  відбулося перше засідання комісії з розгляду заяв про можливість розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності на території м. Києва.

   
  Ми завжди з Вами

  В зв'язку з занепокоєнням ряду підприємців через ситуацію, що склалася в державі та подіями, що відбуваються на вулиці Грушевського в місті Києві, повідомляємо, що ГО "Асоціація підприємців м. Києва" продовжує працювати, надалі вирішує питання відповідно поставленим ціляям і завданням та є нагальними.

   
  Чергове засідання Комісії з питань ВРД ТС

  21.01.2014 року в приміщенні Святошинської РДА відбулось чергове засідання Комісії з питань впорядкування розміщення та демонтажу тимчасових споруд на території міста Києва.

  В ході роботи Комісії...

   
  Заплановано перший демонтаж самовільно встановлених ТС

  13.01.2014

  Виконуючий обовязки голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко дав доручення про демонтаж самовільно встановлених протягом останніх місяців 2013 року тимчасових споруд...

   


  Страница 8 из 35