Про організацію

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» була створена під назвою «Асоціація власників малого бізнесу та малих архітектурних форм» 19 листопада 2009 року. Організацію було перейменовано в 2012 році у зв’язку з розширенням сфери діяльності.

Читать полностью...
Нормативно-правова база

Акти Кабінета Міністрів

  Наші сторінки

  20.04.2014

  altГО "Асоціація підприємців м.Києва" щиро вітає Вас зі святом Христового воскресіння!


  Нехай Божа милість та благословення оросять Ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Вашій оселі!
  Гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів!

   
  Заява на відповідність намірів щодо розташування ТС

  16.04.2014

  В зв'язку з численними запитаннями з приводу подачі заяв та пакетів документів на відповідність намірів замовника щодо розташування ТС, повідомляємо, що слідом за Розпорядженнями № 444 та № 445 від 16.04.2014 року Головою КМДА було підписано окреме доручення (№ 8838) до негайного виконання Целовальнику С.А., директору Департаменту містобудування та архітектури. В наступному пості читайте про Розпорядження № 444 та № 445 від 16.04.2014, які стали здобутками після 02.04.2014, а далі текст окремого доручення...

   
  Пропозиції РДА...Що це було?

  02 квітня Департамент містобудування та архітектури нарешті визнав, що ті "пропозиції", що подавалися РДА при розробці Комплексної схеми, були без врахувань потреб районів. В одній з відповідей на наше звернення до РДА, нам відповіли: "ми надали пропозиції у вигляді переліку адрес, де розміщені ТС". Однозначно, це були пропозиції. Які й, наряду з іншими аспектами, призвели до неефективності та недієвості КС. Нагадаємо, що "пропозиція" – це

   
  Тіньові зарплати та як з ними боротися

  alt12 квітня 2014 року ГО "Асоціація підприємців м. Києва" взяла участь в круглому столі під головуванням Першого заступника Голови Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Оександром Потімковим.

  Зменшення податкового навантаження на фонд заробітної плати, ліквідація корупції в оподаткуванні, перегляд норм Податкового кодексу та деякі інші заходи цілком здатні вивести з «тіні» українську економіку, включаючи виплату зарплат. Багато підприємств традиційно переводять кошти в готівку для виплати своїм співробітникам тіньових зарплат. Власне кажучи, саме ця проблема стала головною для обговорення.

   
  В боротьбі проти тіньової кишені

  alt11 квітня 2014 року, черговий раз ранок для ГО «Асоціація підприємців м. Києва» розпочався з боротьби: боротьби проти корумпованих схем, тіньових кишень; боротьби за встановлення дієвих, конструктивних правил здійснення роздрібної торгівлі на території столиці, встановлення правопорядку; за законність та захист прав підприємців.

   
  Ранок під ЦВК

  altДоки в місті Києві оновлювались саджанцями алеї Маріїнського парку, місцева влада намагалася демонтувати торговельну площадку,  діючу в форматі ярмарки, за адресою: пл. Л. Українки, 1, що у Печерському районі, дозвіл на початок роботи якої було надано тими ж органами місцевої влади, але частково в іншому складі.

  Підприємці скандували: «Дайте вільно дихати», «Ми проти створення чергового карману», «Ми хочемо стабільності», «Досить нам погрожувати».

   


  Страница 2 из 35