Про організацію

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» була створена під назвою «Асоціація власників малого бізнесу та малих архітектурних форм» 19 листопада 2009 року. Організацію було перейменовано в 2012 році у зв’язку з розширенням сфери діяльності.

Читать полностью...
Нормативно-правова база

Акти Кабінета Міністрів

  Наші сторінки

  На прохання громадськості радо надаємо інформацію щодо питання розміщення літніх майданчиків у м. Києві

  В даний час визначення "літній майданчик" в чинному законодавстві відсутнє.

  Згідно з Постановою Кабінету міністрів України "Про Порядок заняття торговельною діяльністю і правила торговельного обслуговування населення" від 08.02.1995 N 108 (яке вже втратило чинність) відкриті літні майданчики це стаціонарні пункти з кількістю місць для обслуговування 20 осіб і більше. Робочі місця повинні бути обладнані холодильним, торговельно-технологічним устаткуванням, мати електроенергію, холодну і гарячу проточну воду, каналізацію. У чинному законодавстві є інше визначення, під яке можуть підходити літні майданчики.

  Сезонна мережа торгівлі -

   
  Ранок за майбутнє...Частина 2

  03.04.2014

  alt02 квітня 2014 року, і це був не першоквітневий жарт, пан Бондаренко, голова КМДА, твердо пообіцяв підприємцям звільнити пана Вавриша протягом дня… Буцімто, «не хвилюйтесь, хоча його люди і вдерлись вчора до мого кабінету з автоматами в його захист, та заява вже в мене на столі», - під час зустрічі з підприємцями, заявив Володимир Дмитрович. Під час другого етапу переговорів, що відбувся в залі Шевченківської РДА, ще раз підтвердив, що пам’ятає про обіцяний подарунок. Паралельно, ...

   
  Вавриш презентує

  Посилання на новий інформаційно-коммунікаційний ресурс щодо діяльності тимчасових споруд, презентований Департаментом містобудування та архітектури 03 квітня 2014 року http://tsk.kga.gov.ua/

   
  Ранок за майбутнє...

  02.04.2014

  altРанок 02.04.2014 року для багатьох підприємців, свідомих підприємців, розпочався зі зборів в дорогу за майбутнє право здійснювати підприємницьку діяльність на законних підставах. Вже о 6:00 ранку на узбіччі Житомирської траси було припарковано понад 20 автомобілів. Та, за півгодини, їх кількість значно зросла і на момент руху колоною налічувалось не менше 60 автомобілів з підприємцями, які направилися в бік будинку Бондаренка В.Д., Голови КМДА. Градоначальнику підприємці фактично не залишили вибору, як витратити близько години свого дорогоцінного часу та почути їх звернення і вимоги. Варто зазначити, що на перший погляд, недоброзичливо сприйнявши влаштовану перепону на дорозі, пан Бондаренко приділив час та доброзичливо вислухав підприємців, та між іншим, поділився власними думками з приводу озвучених питань. Було обіцяно зробити подарунок підприємця до кінця сьогоднішнього дня, про що читайте в наступному пості….

   
  Звернення до влади

  01.04.2014

  altДо приймальної Голови КМДА Бондаренка В.Д. направлено звернення за підписом чотирьох громадських організацій про зупинення прийому заявок на отримання висновку щодо можливості встановлення тимчасових споруд згідно порядку, що розроблений Департаментом містобудування та архітектури, на основі затвердженої та недієвої Комплексної схеми. Паралельно, озвучено прохання зупинити дію Розпорядження № 2251.

   
  За консультацією

  01.04.2014

  altПідприємці Приморська (Запорізька область) звернулись до нас за консультацією щодо створення громадських об’єднань...

  Яку радо надаємо:

  1 січня 2013 року набув чинності новий Закон України «Про громадські об’єднання» (Далі – Закон), який визначає правові та організаційні засади реалізації права на свободу об'єднання, порядок утворення, реєстрації, діяльності та припинення громадських об'єднань.

   


  Страница 3 из 35