Про організацію

Громадська організація «Асоціація підприємців м. Києва» була створена під назвою «Асоціація власників малого бізнесу та малих архітектурних форм» 19 листопада 2009 року. Організацію було перейменовано в 2012 році у зв’язку з розширенням сфери діяльності.

Читать полностью...
Нормативно-правова база

Акти Кабінета Міністрів

Наші сторінки

Вступила в силу нова програма брендування МАФів

    «Асоціація підприємців міста Києва» запустила в дію новий проект, який спрямований на захист легальних власників малих архітектурних форм. На багатьох МАФах вже розміщені брендовані наклейки двох типів: «Я працюю легально. Я сплатив пайовий внесок до міського бюджету. Я учасник «Асоціації підприємців міста Києва» та «Я хочу працювати легально. Я задекларував бажання легалізуватися. Я учасник «Асоціації підприємців міста Києва» - таким чином з першого погляду можна визначити хто чесно працює на ринку, а хто ні. На жаль, поки що не всі підприємці працюють легально, тому таким чином Асоціація прагне підтримати чесних власників МАФів, та й споживачі мають право знати, хто працює на законних підставах, не ухиляючись від сплати обов’язкових платежів.
  Існує хибна думка, що усі власники малих архітектурних форм працюють підпільно, це не так. Велику кількість парків, дитячих майданчиків побудовано за рахунок коштів, що надійшли від сплати пайової участі, і ці кошти йдуть на користь і місту і киянам, адже раціонально розташовані невеличкі торгівельні точки (та ще й естетично оформлені!), які мають набір найнеобхідніших споживчих товарів, виконують і важливі соціальні функції. Легальний малий бізнес здатен вивести державу з кризи і сприяти її процвітанню.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить